Zážitky

Kulinářské zážitky

Kulinářské

Rádi pro Vás připravíme chutné pohoštění, letní grilování, příjemné posezení s přáteli u dobrého jídla a mnoho dalšího. V krásném prostředí našeho penzionu máte možnost ochutnat čerstvé ryby z našich rybníků, BIO hovězí maso a další lahůdky.

zobrazit více
Opojné zážitky

Opojné

Společně se změnou sezóny se mění i nabídka našich domácích limonád a čajů, které chystáme po celý rok. Pro kvalitní vína jezdíme na Moravu a do nádherného Alsaska. To, co děláme, nás baví a je pro nás důležité, aby se u nás hosté cítili dobře.

zobrazit více
Výletní zážitky

Výletní

Penzion obklopují krásná města, která stojí za návštěvu. Sportovci mohou vyrazit na místní rozsáhlou síť cyklistických stezek. Milovníci chůze si zde také přijdou na své. Ti, kteří chtějí relaxovat, mají k dispozici několik lázeňských areálů.

zobrazit více
foto

Paměť místa

Náš penzion je opředen zajímavou historií. Místo, kde od roku 1992 budujeme penzion má dlouholetou historii a osobitou paměť. Jsme moc rádi, že se s Vámi o ni můžeme podělit a nadále tomuto místu dávat život a psát pokračování historie.

zobrazit více
foto

Fotogalerie

U nás si odpočinete a načerpáte novou energii. Podívejte se na fotogalerii penzionu a jeho okolí. Interiér i exteriér penzionu Dvorce je velmi příjemný a dbáme na to, aby se u nás každý cítil spokojeně. Věříme, že pobyt u nás se Vám bude líbit.

zobrazit více