Biofarma

Biofarma

Biofarma Dvorce hospodaří na přilehlých pozemcích od roku 1992. Z původních pěti březích jalovic, plemene Charollais dovezených z Francie, máme dnes na pastvinách kolem penzionu 70 kusů dobytka.

Farma se nachází v Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko, a proto rádi dodržujeme nejen ekologická pravidla chovu, ale také podmínky CHKO. Díky tomu jsou naše výrobky a produkty v BIO kvalitě.

Oblast v třeboňské pánvi je zemědělská, rybářská a lesnická, není zde žádný průmysl, proto je také ovzduší a zemědělská půda kolem Dvorců ve skvělé kondici. Do restaurace vybíráme mladé býčky ve věku dvou let.

Na pastvinách rostou bezinky, lípy a šípky na domácí limonádu a čaje, a také jablka a hrušky, které najdete v našich moučnících. V zahradách pěstujeme pro kuchyni penzionu Dvorce zeleninu, nejvíce saláty, okurky, rajčata, papriky, hrášky, dýně, mangold, špenát, rebarboru, ale také bylinky, ostružiny, třešně, maliny a rybíz.

V nedalekých lesích rostou borůvky na tolik oblíbené lívance s borůvkami, a hříbky, z kterých v sezoně připravujeme kulajdu, hovězí na hříbkách a hříbkové rizoto.

gift vouchers
Dárkové poukazy

Dárkové poukazy online

Nabízíme řadu krásných poukazů, jak věříme, potěší Vaše partnery, přátele či známé.

Více informací

Kde nás najdete

Sledujte nás na sociálních sítích