České Budějovice

České Budějovice

V Českých Budějovících naleznete mnoho způsobů vyžití a zábavy, nabízíme Vám několik tipů:

 

Hopsárium 

Zábavní park pro děti - dopravní hřiště, různé prolézačky, maxitrampolína atd. 

Adresa: Vrbenská 2290, 370 01 České Budějovice

 

Dětské hřiště na Sokolském ostrově 

Hřiště Vás zaujme originálním ztvárněním na hudební motivy, například můstek s notovou osnovou nebo kyvadlové houpačky ve tvaru píšťalek. Dětské hřiště je pouhých 300 metrů od náměstí Přemysla Otakara II.

 

Dětské hřiště v parku Stromovka 

Nadchne Vás herními prvky pro děti různého věku. Nachází se v jihovýchodní části parku.

 

Funpark PANDA

Svou rozlohou největší zábavní park v jižních Čechách. Nabízí mnoho atrakcí a nevšedních zážitků pro celou rodinu. Na děti tu čeká dobrodružství při zdolávání třípatrové prolézací věže s různými překážkami a nástrahami, trampolíny a spousta jiných atrakcí. Pro ty nejmenší - děti do 3 let - je k dispozici speciálně oddělený prostor, kde je nebudou ohrožovat starší kamarádi. Nalézají se zde např. kolotoče či skluzavka do bazénku s míčky.

 

Hřiště BezBot - dětská herna, dětské hřiště 

Čtyřpodlažní herní konstrukce s tunely, skluzavkami, provazovým mostem, malou lezeckou stěnou, šplhací tyčí. Najdete zde i obří lego a další herní prvky. Součástí hřiště je velká kavárna s občerstvením (95 míst k sezení) s prostorným dětským koutkem pro nejmenší děti. V koutku najdou lego, skluzavku, velké měkké stavební tvary, houpadla, didaktické herní prvky a další hračky. 

Adresa: Lhenická 611, 370 05 České Budějovice 2

 

Baby centrum Šikulka 

Můžete využít solno-jodovou jeskyni, masáže, kavárnu-restauraci, venkovní i vnitřní hernu pro děti. Za pěkného počasí si mohou děti hrát na venkovní zahradě, která je vybavena trampolínou, kolotočem, houpačkami a houpadly, skluzavkou a domečkem pro děti. Samozřejmě nechybí ani pískoviště s hračkami. Zahrada disponuje venkovním posezením a je uzavřena. 

Adresa: Rudolfovská tř. 634, 370 01 České Budějovice 4

 

Koncept Lanna 

Půjčovna dětských kol, elektrických kol, holí pro nordic walking, kolečkových bruslí, koloběžek, lodí a loděk, tandemových kol, vozíků za kolo. 

Adresa: Jiráskovo nábřeží 45e, 370 04 České Budějovice

 

Expozice historických motocyklů 

Najdete ji v Českých Budějovicích na Piaristickém náměstí v objektu Malé solnice, otevřeno duben-říjen Po-Ne 10:00-18:00.

 

Hvězdárna a planetárium České Budějovice 

Byla otevřena jako druhá nejstarší veřejnosti přístupná (lidová) hvězdárna v Čechách. Projekční přístroj umožňuje promítat na kopuli sálu umělou oblohu se Sluncem, Měsícem, planetami, hvězdami a Mléčnou dráhu. Kopule s dalekohledy - přístroje umožňující pozorování Slunce i těles sluneční soustavy a objektů vzdáleného vesmíru na noční obloze.

gift vouchers
Dárkové poukazy

Dárkové poukazy online

Nabízíme řadu krásných poukazů, jak věříme, potěší Vaše partnery, přátele či známé.

Více informací

Kde nás najdete

Sledujte nás na sociálních sítích