Pro rodiny

Rodiny s dětmi

A právě pro ně jsme připravili dětské hřiště, kde s nimi můžete trávit volný čas. Hřiště je vybaveno věží, pískovištěm, dětskou prolézačkou s houpačkou pro větší děti, dvěma skluzavkami a houpačkami.

V našem malém rybníčku Habr, který se nachází hned u penzionu, můžete chytat ryby, nebo je jen krmit. Rádi Vám zapůjčíme prut na chytání i s podběrákem.

Nejen při špatném počasí je vám k dispozici naše nově zrekonstruovaná společenská místnost, kde najdete řadu stolních her.

Pro nejmenší děti jsme vytvořili dětský koutek, jehož součástí je přebalovací pult, mikrovlnka a rychlovarná konvice.

Máme pro vás také dětské postýlky, kuchaři myslí na jídla oblíbená dětmi a u příjezdu vás od letošního jara budou čekat ovečky a kozičky. V recepci rádi poradíme nejvhodnější výlety pro děti po okolí, pro větší navrhneme koupání a cyklostezky.

Fotogalerie

 

Rodinné oslavy

Rodinné oslavy

Penzion Dvorce je báječným místem pro pořádání rodinných oslav.

Navrhneme pohoštění i program. Těšíme se na vás.

Zábava na rodinné oslavě

Pro děti jsem připravili dětské hřiště s věží, pískovištěm, dvěma skluzavkami a houpačkami. Větší děti mohou využít dětskou prolézačku s houpačkou.

Vaše kola si můžete uschovat v uzamykatelné garáži penzionu.

Rádi ubytujeme čistotné a mírumilovné psy, kteří jsou dopředu nahlášeni a po celý den jsou se svými páníčky.

V našem malém rybníčku Habr, který se nachází hned u penzionu, můžete chytat ryby. Rádi vám zapůjčíme prut na chytání ryb.

Nejen při špatném počasí se můžete uchýlit do naší nově zrekonstruované společenské místnosti, kde si můžete zahrát stolní hry, které jsou zde k dispozici.

Můžete také využít dětský koutek pro nejmenší děti, jehož součástí je přebalovací pult, mikrovlnka a rychlovarná konvice.

Fotogalerie

gift vouchers
Dárkové poukazy

Dárkové poukazy online

Nabízíme řadu krásných poukazů, jak věříme, potěší Vaše partnery, přátele či známé.

Více informací

Kde nás najdete

Sledujte nás na sociálních sítích