Pobytové balíčky


Pobytové balíčky penzionu Dvorce

Pobytové balíčky si můžete rezervovat na tel. +420 775 705 910 nebo na e-mailu info@dvorce.cz.
Jsou platné v termínu 1. 9. - 31. 10. 2020. 

Podzimní odpočinkový balíček – 3 noci

Přijeďte si vychutnat výborné domácí dobroty, zarybařit si a zároveň si parádně odpočinout v Penzionu Dvorce v jihočeské Třeboni.

  • 3 noci ve vámi vybraném pokoji Balíček obsahuje ubytování na 3 noci, polopenzi (bufetová ​snídaně a večeře se specialitami z biofarmy Dvorce), vstupenky do plaveckého bazénu v Třeboni, kávu nebo čaj s domácím moučníkem. 3denní rybářský lístek pro rybolov v rybníku Habr hned u penzionu.
  • 3 555 Kč/osoba/pobyt

Podzimní romantický balíček – 2 noci

Pojďte si užít romantický pobyt ve stylovém apartmánu v Penzionu Dvorce s večeří při svíčkách a sklenkou sektu. Relaxujte společně v bazénu v Třeboni.

  • Podkrovní apartmán v hlavní budově Balíček obsahuje ubytování na 2 noci, snídani, večeři při svíčkách, 1/2 lahve sektu, vstupenky do plaveckého bazénu v Třeboni, káva nebo čaj s domácím moučníkem.
  • 3 705 Kč/osoba/pobyt

Podzimní balíček nejen pro rybáře – 5 nocí

Přijeďte si vychutnat výborné domácí dobroty, zarybařit si a zároveň si parádně odpočinout v Penzionu Dvorce v jihočeské Třeboni.

  • 5 nocí ve vámi vybraném pokoji Balíček obsahuje ubytování na 5 nocí, polopenzi (bufetová ​snídaně a večeře se specialitami z biofarmy Dvorce), vstupenky do plaveckého bazénu v Třeboni, kávu nebo čaj s domácím moučníkem. 5denní rybářský lístek pro rybolov v rybníku Habr hned u penzionu.
  • 5 725 Kč/osoba/pobyt

Fotogalerie penzionu a okolí

gift vouchers
Dárkové poukazy

Dárkové poukazy online

Nabízíme řadu krásných poukazů, jak věříme, potěší Vaše partnery, přátele či známé.

Více informací

Kde nás najdete

Sledujte nás na sociálních sítích