Podzimní akce a pobytové balíčky

Na podzim vás u nás na Dvorcích čeká řada úžasných zážitků a akcí. Připravili jsme pro vás speciální nabídku, tak abyste si podzim v jižních Čechách užili naplno. 

Na začátku října ožije Třeboň jednou tradiční událostí - bude se konat výlov největšího rybníka v České republice - Rožmberku, užijte si u nás ubytování s bohatou snídaní se švédským stolem. Po celém mokrém dni v holinkách vás pak rozmazlíme večeří rautem se stolem plným specialit z naší farmy. 

V polovině října se v Třeboni bude konat maraton!  Ať už se sami chystáte na startovní čáru nebo jedete fandit, máme pro vás ubytování za speciální cenu 1250 Kč/osoba/noc. V ceně ubytování je snídaně formou švédských stolů, na kterých nechybí naše domácí BIO vejce nabité proteiny a večeře rautem, kde si po zásluze vychutnáte to nejlepší z naší kuchyně - s jídlem nejsme žádní troškaři - hojnost i kvalita jsou zaručeny! 

Naše nejmilejší čekají na konci října podzimní prázdniny. Připravili jsme pro vás speciální nabídku ubytování za 1290,- Kč/osoba/noc se snídaní a večeřovým rautem. Pro děti platí 20 % sleva. 

Do konce října je pro vás také připraven víkendový ubytovací balíček Babí léto. Ubytování ve všední dny je u nás na od října za pouhých 890,-Kč/osoba noc se snídaní a s možností přiobjednání večeře za 219,-Kč se specialitami z naší farmy. 

Na nic nečekejte a rezervujte si pobyt ještě dnes!

gift vouchers
Dárkové poukazy

Dárkové poukazy online

Nabízíme řadu krásných poukazů, jak věříme, potěší Vaše partnery, přátele či známé.

Více informací

Kde nás najdete

Sledujte nás na sociálních sítích