Pokoje

Pokoje

Pokoje penzionu jsou citlivě opravené s co největším ohledem na původní stavbu. V přízemí jsou tři dvoulůžkové pokoje, dva třílůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový se dvěma ložnicemi.

V I. patře najdete tři čtyřlůžkové pokoje, každý se dvěma ložnicemi, jeden pětilůžkový pokoj se dvěma ložnicemi a jeden třílůžkový pokoj.

Podkrovní pokoje, které si vyžádaly atypické řešení, máme tři. K dispozici jsou jeden čtyřlůžkový mezonet, jeden dvoulůžkový pokoj a jeden třílůžkový pokoj s předsíní. Těší nás, že se nám podařilo zachovat a zrenovovat původní dřevěné mlynářské schody a trámy.

Vše, včetně nábytku, je ze dřeva a ošetřeno pouze přírodními materiály jako jsou včelí vosk a lněný olej.

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Z většiny oken je vidět na přilehlý rybníček Habr, plný šplouchajících kaprů a kuňkajících žab, a za ním se leskne hladina rybníka Svět.

Ostatní pokoje mají výhled do přilehlé zahrady plné bylin a šípkových růží nebo na bývalý lihovarský komín s pravidelně se vracejícími čápy, kteří jsou našimi oblíbenými a věrnými stálými hosty.

Pro hosty nabízíme ubytování s polopenzí: bohaté snídaně a večeře z našich surovin formou švédských stolů. 

Vybavení pokojů

Ve všech pokojích penzionu najdete pohodlné postele z masivu, stůl se židlemi a skříň. Pokoj jsou vybaveny TV, lednicí a Wi-Fi připojením, každý má vlastní sociální zařízení. K dispozici je také úschovna na kola, uzavřené parkoviště, dětská herna, společenská místnost a ping - pong

Fotogalerie

gift vouchers
Dárkové poukazy

Dárkové poukazy online

Nabízíme řadu krásných poukazů, jak věříme, potěší Vaše partnery, přátele či známé.

Více informací

Kde nás najdete

Sledujte nás na sociálních sítích