Naše pokoje

Naše pokoje

Pokoje penzionu jsou citlivě opravené s co největším ohledem na původní stavbu. V přízemí jsou tři dvoulůžkové pokoje, dva třílůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový se dvěma ložnicemi.

V I. patře najdete tři čtyřlůžkové pokoje, každý se dvěma ložnicemi, jeden pětilůžkový pokoj se dvěma ložnicemi a jeden třílůžkový pokoj.

Podkrovní pokoje, které si vyžádaly atypické řešení, máme tři. K dispozici jsou jeden čtyřlůžkový mezonet, jeden dvoulůžkový pokoj a jeden třílůžkový pokoj s předsíní. Těší nás, že se nám podařilo zachovat a zrenovovat původní dřevěné mlynářské schody a trámy.

Vše, včetně nábytku, je ze dřeva a ošetřeno pouze přírodními materiály jako jsou včelí vosk a lněný olej.

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Z většiny oken je vidět na přilehlý rybníček Habr, plný šplouchajících kaprů a kuňkajících žab, a za ním se leskne hladina rybníka Svět.

Ostatní pokoje mají výhled do přilehlé zahrady plné bylin a šípkových růží nebo na bývalý lihovarský komín s pravidelně se vracejícími čápy, kteří jsou našimi oblíbenými a věrnými stálými hosty.

 

Vybavení pokojů

Ve všech pokojích penzionu najdete pohodlné postele z masivu, stůl se židlemi a skříň. Pokoj jsou vybaveny TV, lednicí a Wi-Fi připojením, každý má vlastní sociální zařízení.

Pokoje v hlavní budově penzionu

Pokoje v podkroví penzionu