Penzion a restaurace Dvorce Třeboň

Penzion Dvorce najdete uprostřed půvabné krajiny jižních Čech, na loukách mezi rybníky Svět a Rožmberk.

V okamžiku se stane vaším druhým domovem a oblíbeným místem, kam se budete rádi vracet.

Dvorce jsou ideálním místem pro rodinnou dovolenou, společná setkání přátel nebo chvíle odpočinku ve dvou. Budou vaším startem i cílem při výletech po nádherném okolí.

Penzion Dvorce

Ubytování Třeboň

Ubytování

Penzion Dvorce vás ubytuje ve svých apartmánech nebo pokojích. Je ideálním místem pro rodinné dovolené, romantické výlety ve dvou i firemní školení.

zobrazit více

restaurace

Restaurace

Naše restaurace je vyhlášená specialitami z hovězího z naší biofarmy, čerstvými rybami z rybníka Habr a Hrádeček a voňavými bylinami, zeleninou a ovocem ze zahrad penzionu.

zobrazit více

Biofarma

Biofarma

Díky rokům vytrvalé a pečlivé práce nyní s radostí nabízíme našim hostům pokrmy z vyzrálého bio hovězího masa plemene Charollais z našeho ekologického chovu.

zobrazit více

Pro cyklisty

Pro cyklisty

Pokaždé, když se k nám vrátíte, vás budou čekat nové výlety, nové zážitky, nové aktivity. Rádi vám poradíme výlety krátké i dlouhé, na kole či pěšky, za sportem, historií či přírodou.

zobrazit více

Pro děti

Pro děti

Vezměte k nám i své děti. Náš penzion je vhodný i pro rodiny s dětmi. Rodiče si u nás odpočinou a děti zde mají mnoho možností, jak se zabavit, a mnoho míst, kde si hrát.

zobrazit více

Pro firmy

Pro firmy

Nabízíme prostory pro školení, jednání a společenská setkání. Díky našim zkušenostem jsme schopni zorganizovat vše od programu, pohoštění až po potřebné zázemí.

zobrazit více

Penzion Dvorce