Děti vítány

Děti vítány

V penzionu Dvorce se těšíme na Vás i Vaše děti. Na děti čeká dětské hřiště s houpačkami, klouzačkami, průlezkou, pískovištěm a hodným hafíkem Barčou. Samozřejmostí jsou dětské židličky a podsedáky v restauraci, stupínky na toaletách u restaurace.

Za pozornost stojí také výběr z dětských jídel, pečlivě chystaných z čerstvých surovin. Mezi oblíbená jídla našich malých hostů patří kuřecí nudličky restované na přepuštěném másle se šťouchaným bramborem nebo hovězí v rajčatové omáčce s těstovinovými mašličkami a největším favoritem je masová placička se sýrem a zeleninovými hranolky. Vše připraveno z kuřecího a hovězího z naší farmy

Ubytovaným malým hostům nabízíme dětské postýlky, stupínky v koupelnách a spoustu dobrot u snídaně, kterou podáváme švédským stolem, a myslíme na to co mají děti rády.Pro naše dospělé hosty jsme u hřiště nachystali posezení, kde si můžete dát v klidu a v bezpečné vzdálenosti od vašich ratolestí domácí limonády nebo kávu. Pro deštivé dny je připravena herna plná hraček s přebalovacím pultem, mikrovlnkou a ping-pongovým stolem.

gift vouchers
Dárkové poukazy

Dárkové poukazy online

Nabízíme řadu krásných poukazů, jak věříme, potěší Vaše partnery, přátele či známé.

Více informací

Kde nás najdete

Sledujte nás na sociálních sítích