Třeboňské lázně - lázně Aurora a Bertiny lázně

Lázně mají v Třeboni dlouholetou historii, najdete zde dva lázěňské domy, které se zaměřují na léčení nemocí pohybového ústrojí. Oboje lázně také léčí stejným přírodním zdrojem - rašelinou - slatinou, která se na Třeboňsku nachází v hojném množství. Z této rašeliny se připravuje speciální koupel, která pak prohřívá a prokrvuje celé tělo. Výsledkem je celkové uvolnění svalstva a kloubů a lepší pohyblivost.

 

Lázně Aurora najdete nedaleko penzionu Dvorce, zhruba 500 m

Lázně Aurora byly otevřeny v roce 1975 pro další zvětšení léčebné kapacity. Komplex poskytuje svým hostům všechny služby "pod jednou střechou". Najdete zde lékařskou péči a lázeňské procedury (vodoléčby s rehabilitačním bazénem pro společná cvičení, masáže, slatina, elektroléčby, ultrazvuk, mechnické masáže hydrojet, fyzioterapie, tělocvična pro společná cvičení, posilovna a j.) je zde k dispozici také nově zrekonstruovaná restaurace, kavárna, denní bar, bowling, lázeňská prodejna, kadeřnictví, kosmetika, pedikúra a manikúra.

Velkým lákadlem je:

Otevírací doba:

7.00-22.00     (Po - Ne)

Podrobnější informace na www.aurora.cz

 

Odpolední procedury v lázních v Třeboni

Lázně také nabízejí odpolední procedury pro turisty a návštěvníky Třeboně. Odpolední procedury probíhají každý čtvrtek, pátek a sobotu vždy od 16 do 20 hodin.

 

Lázně Aurora Třeboň (čtvrtek – sobota 16.00 – 20.00)